Şirketimiz Hakkında

resim

kesicimarketi.com 1947 yılından beri yaklaşık bir asırlık tecrübe birikimi ve güvenle hizmet veren Eser Bıçak San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde ahşap ve sanayi bıçakları, kesici ve delici aletleri imalatı yaparak binlerce ürünü hizmetinize sunmaktadır.
kesicimarketi.com Türkiye'de e-ticaret anlayışını değiştirecek geniş ürün yelpazesi ve kolay ödeme yöntemleriyle tüketici memnuniyetini ön plana tutan bir e-ticaret sitesidir.
Firmamız, Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile esnek ödeme seçenekleri sunarak Türkiye’nin her yerine teslimat yapabilme kabiliyeti ile ürünlerini orijinal ürün garantisiyle sizlerle buluşturmaktadır.
kesicimarketi.com Türkiye’deki mevcut e-ticaret anlayışına yepyeni bir soluk kazandırarak sektöründe öncülüğü hedeflemektedir.

Tarihçemiz

Firmamız 1947 yılında kurulmuş olup günümüze kadar aralıksız olarak faaliyetini sürdürmüştür. Firmamız bir aile şirketi olup üç kuşaktan beri süre gelen hizmetlerini daima en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile kendini yenileyip teknolojiyi yakından takip ederek sürdürmektedir. Bu anlayışla müşterilerinin güvenini koruyarak onların bir savunucusu ve danışmanı olmuştur. Bu değerleri kendilerine ilke edinen Eser Bıçak San. Tic. Ltd. Şti. yönetimi, dedelerinden kendilerine ulaşan bu bayrağı kendilerinden bir sonraki nesillere güvenle taşıma gayreti içindedir.

Firmamızın faaliyet alanı büyük bir çoğunluğu; ahşap sanayi bıçakları, kesici ve delici aletleri imalatı olmak üzeredir. Bunun yanı sıra gıda ve tekstilde kullanılan sert metal (elmas) uçlu bıçaklar ve ambalaj sanayisinde kullanılan endüstriyel özel tasarım bıçakları da imal etmektedir. Sanayimizin ihtiyacı olan endüstriyel bıçakların bileme ve yenileme işlerini de son teknoloji ürünü makinelerle yaparak şehrimize ve bölgemize kaliteli bir hizmet sunmaktadır.